Link-Building

یکی از موضوعات مهم هر سایت، پیوستگی و ارتباط موضوعات مختلف آن با یکدیگر است. از طرفی ماندگاری یک بازدیدکننده در وب سایت هم موضوعی است که بدون شک همه ی مدیران سایت ها به دنبال آن هستند و این هدف را از راه های مختلف مانند پررنگ کردن و جلوه بخشیدن به بعضی موضوعات خاص، استفاده از عکس ها و آیکون ها و رنگ های متنوع و زیبا، در دسترس قرار دادن قسمت های مختلف و... انجام میدهند.

یکی از بهترین و منطقی ترین کارهایی که باعث ماندگاری بیشتر بازدید کنندگان در سایت میشود، این است که "مطالب مرتبط" با موضوعی که آن را مشاهده کرده است، به او پیشنهاد شود. پیوستگی مطالب سایت هم از لحاط فنی (سئو) اهمیت زیادی دارد، هم از این جهت که باعث جذابیت و ماندگاری بیشتر مخاطبین سایت شما می شود.

مطالب مرتبط در طراحی سایت

مطالب مرتبط

فرض کنید مخاطبی خبری درباره ی "امیر قلعه نوعی" می خواند، به احتمال زیاد مطلبی راجع به "باشگاه استقلال" هم برای او جذاب خواهد بود! اگر بعد از مشاهده ی این خبر، خبری درباره ی "ناصر حجازی" به او پیشنهاد شود، طبیعتا از کنار آن بی تفاوت عبور نخواهد کرد! همین طور اگر بعد از آن خبر، خبر تصویری درباره ی حضور "عادل فردوسی پور" در مراسم ناصر حجازی را ببیند، و قطعا با مشاهده ی این خبر، خبر جذابی درباره ی "برنامه نود" را هم میخواند و...

با مثال ساده ی بالا مشاهده میشود که مطالب مرتبط اهمیت بسیار زیادی دارند و شما با کمک آن میتوانید به بازدیدکننده ی سایتتان جهت بدهید.

نمایش مطالب مرتبط با هر موضوع، به شکل های مختلف امکان پذیر است، اینکه خبرهای دیگر آن مجموعه نمایش داده شود، یا مطالبی مربوط به کلماتی که در متن اصلی از آنها استفاده شده است و یا نوشته های دیگر آن نویسنده و...

ما در upservers سعی کرده ایم از بهترین روش ها و متدها برای نمایش "مطالب مرتبط" استفاده کنیم، که تا حد امکان بهترین و دقیقترین مطالب مربوط به یک موضوع نشان به کاربران نشان داده شود.

امکان نمایش مطالب مرتبط، یکی از امکانات پکیج های طراحی سایت ما می باشد.