visual composer

صفحه سازهای قدرتمند WordPress

صفحه سازهای قدرتمند WordPress

با عرض سلام و تبریک سال نو

بعد از توضیح راجع به ابر پوسته های وردپرس تصمیم گفتیم اولین پست سال ۹۴ را به موضوع مشابهی درباره ی ساخت سایت با کمک سیستم وردپرس اختصاص دهیم.

حتما تا به حال تصویر یک سایت خیالی را برای خود تصور کرده اید، سایتی که در ابتدا یک اسلایدر داشته باشد، پس از آن یک ردیف چند ستونی راجع به بخش های مهم سایت، سپس آخرین مطلب را بصورت اسلایدر نشان دهد، بعد از آن یک کادر رنگی که توجه کاربر رو جالب کند، در سمت چپ چند بنر و در سمت راست شعارتان را بنویسید، پس از آن لوگوی همکاران، تصویری از اعضای شرکت و در نهایت نقشه ی گوگل و فرم تماس با ما !

شاید در نگاه اول این مثل یک رویا باشد که درست مثل یک خانه، شما سایت مورد نظرتان را ابتدا روی کاغذ بکشید و سپس آنرا بسازید! بنابراین ترجیح میدهید دنبال قالبی باشید که به سایت و ساختار ذهنی شما نزدیک باشد، قطعا قالبی پیدا نمینید که درست همان سایت مورد نظر شما باشد ! بنابراین مجبور خواهید بود از بخش هایی از سایت خیالتان صرف نظر کنید !

اگر هم طراح حرفه ای یا آماتور سایت باشید میدانید به صرف اینکه افزونه (Plugin) مورد نظر شما موجود باشد، نمیتوانید آنرا نصب کنید و در قسمت مود نظر قالبتن قرار دهید، به دلیلی اینکه ممکن است هماهنگی ظاهری و یا فنی بین الان های مختلف وجود نداشته باشد و یا اینکه قالب جای بای قرار دادن یک افزونه پیش بینی نکرده باشد، از طرفی کد نویسی و ساخت فضای مورد نظر در قالب سایت هم عملا تصمیم معقولی نیست.

وردپرس عزیز ! در کنار multithem (ابر پوسته) ها، امکان اختصاصی دیگری نیز دارد، افزونه هایی که به شما امکان میدهند سایت خیالی خود را بدون حتی یک خط کد نویسی به سایت های واقعی تبدیل کنید.

visual composer

ویژوال کمپرسور (visual composer) را می توان یکی از بهترین و قدتمندترین این پلاگین ها دانست.

ویژوال ویژوال کمپرسور فارسی

ویژوال ویژوال کمپرسور فارسی

این افزونه، دارای امکانات زیادی بوده و تقریبا هر امکان و قابلیتی که مورد نیاز یه سایت و صفحه ی اینترنتی است را فراهم می کند !

صفحه ساز visual composer فارسی

صفحه ساز ویژوال کمپروسر فارسی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *