قوانین upservers

۱- تمامی کاربران ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند. ۲- مشتری موظف است هنگام ثبت نام از مشخصات واقعی استفاده کند. ۳- مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید. در هر حال مسئولیت چگونگی استفاده از سرویس ها، تنها برعهده ی مشتری می باشد.

terms-of-services ۴- صورتحساب مشتریان همواره از طریق ایمیل یادآوری می شود و مشتری موظف است تا قبل از فرا رسیدن موعد صورت حساب، نسبت به پرداخت آن اقدام نماید. ۵- در صورت عدم پرداخت صورتحساب در تاریخ معین upservers حق دارد سرویس مورد نظر را مسدود و بلافاصله آن را حذف نماید. ۶- استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به هاست منجر به قطع اکانت هاستینگ خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به برطرف نمودن مشکل و یا ارتقا به سرویس های پیشنهادی اقدام نماید. ۷- مشتری متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه (Spam) استفاده ننماید، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز می باشد، در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود. ۸- چنانچه به دلایلی خارج از اراده ی شرکت، به خدمات ارائه شده خللی وارد شود و یا خدمات مذکور موقتا و یا دائما قطع گردد، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود. از جمله ی این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و… اشاره نمود. ۹- استفاده از هاست اشتراکی به عنوان فایل هاستینگ و دانلود ممنوع می باشد. ۱۰- استفاده از اسکریپت هایی که بیش از اندازه از منابع سرور استفاده می کنند مانند لیچ و غیره ممنوع می باشد. ۱۱- در صورت اخطار مراجع قانونی کشور، upservers اقدام به حذف محتوای مجرمانه و یا کل محتوای سایت خواهد نمود. ۱۲- کلیه سرویس ها باید در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد: • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور • انتشار اکاذیب علیه دیگران • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود • سایت های فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی • سایت های مرتبط یا حامی گروه های شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا • راه اندازی سایت موسیقی و فیلم • راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ

رفع مسئولیت upservers

۱- upservers نسبت به امنیت سرور مسئولیت داشته ولی نسبت به تامین امنیت سایت ها مسئولیتی ندارد. ۲- محتوای سایت های سرویس گیرنده صرفا با صاحب آن وب سایت است و upservers در این مورد هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.